Відділ екологічної безпеки

Інформація про проведення Дня довкілля - 2016

Інформація про проведення Дня довкілля - 2016

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради від 22 лютого 2016 року № 123 в місті Кременчуці оголошено двомісячник чистоти та порядку у період з 01 березня по 01 травня 2016 року. В рамках двомісячника планується проведення комплексу робіт, що направлені на наведення належного порядку у місті після зимового періоду, приведення в належний санітарний стан територій міста, прибудинкових територій, територій масового перебування та відпочинку населення, впорядкування територій парків, скверів та інших зон.

Одночасно з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення та сприятливих умов для життєдіяльності населення, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09 березня 2016 року № 89 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території області» оголошено проведення з 14 березня по 14 травня 2016 року щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території Полтавської області, який заплановано на 16 квітня 2016 року. Координація з проведення вищезазначених заходів покладена на Управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

Розподілом видатків фонду охорони навколишнього природного середовища міського бюджету на 2016 рік передбачено фінансування двох природоохоронних заходів, які заплановані до проведення в весняний період в рамках проведення двомісячника чистоти та порядку.
Природоохоронні заходи включають у себе загальноміські еколого-просвітницькі акції для благоустрою територій та пропаганди охорони навколишнього середовища, зокрема:

  • «Зелена толока», в ході якої планується прибирання зусиллями молоді міського парку культура і відпочинку «Придніпровський», «Парк ім. Котлова» і території регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»;

  • «Загальноміський суботник» до Дня довкілля спрямований на озеленення територій міста, благоустрій та прибирання скверів та парків міста, у т.ч. «Ювілейний», «Комсомольський», «Міський сад», «Парк МЮДа», «Парк ім. Котлова», сквери «Студентський», «ім. Олега Бабаєва», «ім. Пономаренка», а також бульвар  «ім. О.С.Пушкіна» та інші зелені зони м. Кременчука.

Забезпечення  виконання заходів планується силами органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями міста із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, широких верств населення та волонтерської допомоги. Працівники відділів та управлінь виконавчого комітету Кременчуцької міської ради будуть залучені до участі у «Загальноміському суботнику» до Дня довкілля в рамках проведення двомісячника чистоти та порядку.

Більш докладна інформація щодо проведення природоохоронних заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних і інших особливо цінних об'єктів, та дата проведення Загальноміського суботника буде опублікована на головніій сторінці офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися та прийняти учать у  «Загальноміському суботнику» до Дня довкілля в рамках проведення в місті Кременчуці двомісячника чистоти та порядку.
Не будь байдужим! Зробимо разом наше місто чистим!