Управління державного архітектурно-будівельного контролю

Начальник:

Тарасова Юлія Вікторівна

Прийом громадян:

Начальник управління: п’ятниця з 10.00 до 12.00, Головні спеціалісти: вівторок з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 16.00, четвер з 10.00 до 12.00 , з 14.00 до 16.00

Приймальня:

каб. 119, 120

Адреса:

39600, м. Кременчук, площа Перемоги,2, каб. 120

Електронна пошта:

41250664@mail.gov.ua

Телефон:

(0536) 70-02-16, моб. +38-094-880-02-16

Основні завдання та функції:

Основними завданнями Управління ДАБК є здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
Управління відповідно до покладених на неї завдань здійснює такі повноваження:
- Контроль за дотриманням законодавства України у сфері містобудівної діяльності, вимог будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, проектної документації.
- Надання (отримання, реєстрації), повернення (відмови у видачі) чи анулювання (скасування реєстрації) документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об‘єктів класу наслідків СС-1 та СС-2, розташованих у межах м. Кременчука.
- Контроль за виконанням приписів про усунення порушень вимог законодавства України у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів та правил

- Проведення перевірок відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, які застосовуються у будівництві, вимогам стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним вимогам, рішенням, а також своєчасності та якості проведення передбачених нормативно-технічною і проектною документацією зйомок, замірів, випробувань, а також ведення журналів робіт, наявності у передбачених законодавством випадках паспортів, актів та протоколів випробувань, сертифікатів та іншої документації.
- Розгляд справ про правопорушення у сфері містобудівної діяльності з прийняттям відповідних рішень згідно з вимогами Законів України “Про регулювання містобудівної діяльності“ та “Про відповідальність за порушення у сфері містобудівної діяльності“.

Посилання на Єдиний реєстр дозвільних документів на сайті ДАБІ: https://dabi.gov.ua/declarate/list.php