Шановні керівники підприємств, установ та організацій міста Кременчука! Шановні кременчужани!

Шановні керівники підприємств, установ та організацій міста Кременчука! Шановні кременчужани!

8 і 9 травня прогресивне людство відзначає День пам’яті та примирення та  73 –ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  

Ця найстрашніша війна ХХ століття кардинально змінила життя всього світу. Довгі 6 років тривала боротьба з нацизмом і геноцидом на території різних країн світу.  Смертоносним нищівним смерчем вона  пройшлася Україною,  увірвалася у кожну сім'ю.  Подвиги воїнів-визволителів золотими літерами вписані в літопис нашої країни. Ми схиляємо голови перед пам'яттю полеглих героїв, які подарували нам право вільно жити  і працювати на рідній землі.

Сьогодні на сході України прості та разом із тим священні бажання -  жити під чистим і безхмарним небом, працювати на родючому хлібному полі з прапором незалежної України виборюють вже сучасні українські патріоти. Ми віримо в нашу перемогу, яка обов’язково принесе мир у кожну українську домівку.

Із  нагоди Дня пам’яті та примирення та  73 –ї річниці Перемоги над нацизмом звертаюся із проханням до керівників підприємств та організацій міста Кременчука розмістити на  будівлях своїх установ державні прапори.  


Міський голова                  Віталій Малецький