Пішов з життя Салімон Валерій Борисович, який працював заступником голови виконавчого комітету Міської ради

Пішов з життя Салімон Валерій Борисович, який працював заступником голови виконавчого комітету Міської ради
Салімон Валерій Борисович у 90-ті роки працював заступником голови  виконавчого комітету Міської ради народних депутатів.  Церемонія прощання з Салімоном Валерієм Борисовичем відбудеться   17 квітня 2018 року об 11.00 у Свято-Миколаївському Соборі по вул. 29 вересня.  

Некролог


           13  квітня 2018 року на 75 році життя перестало битися серце  добре відомої і шанованої в місті людини – Салімона Валерія Борисовича, колишнього заступника голови виконавчого комітету Міської ради народних депутатів, першого заступника міського голови, депутата Полтавської обласної ради.
           Валерій Борисович  народився 1 серпня 1943 року в м. Кременчуці в  родині службовців.  Після закінчення Крюківського машинобудівного технікуму  розпочав свою трудову діяльність на заводі дорожніх машин.  Після служби в армії продовжив працювати на заводі «Кредмаш» та навчався на заочному відділенні Харківського автодорожнього інституту. Наприкінці 70-х – початку 80-х років, коли економіка Кременчука розвивалася стрімкими темпами, він працював у промислово-транспортному відділі міськкому  партії, заступником голови Міської ради народних депутатів, головою міської планової комісії. Під час роботи у виконавчих органах місцевого самоврядування він зробив вагомий внесок у розвиток Кременчука,  забезпечення його життєдіяльності, розвиток підприємництва.  Майже 10 років з 1999 року до виходу на пенсію був головою правління ЗАТ «Ізумруд».
          Валерій Салімон  був  висококваліфікованим спеціалістом і прекрасним керівником, справжнім  професіоналом своєї справи, передавав свій багатий життєвий і професійний досвід молоді. За багаторічну  сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток міста, зміцнення авторитету місцевого самоврядування, активну громадську діяльність у червні  2013 року його було нагороджено почесним знаком «За заслуги перед містом».
Смерть невблаганна, вона забрала від нас не просто прекрасну людину, громадського діяча,  але й справжнього кременчужанина – патріота свого міста. Не стало Салімона Валерія Борисовича, але світла пам’ять про нього навічно залишиться в наших серцях.
Ми глибоко сумуємо з приводу  тяжкої непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного.


В.О. Малецький, Ю.В. Гриценко, В.М. Пелипенко, О.П. Усанова, В.В. Декусар, Д.В. Кравченко, Р.О. Проценко, Р.В. Шаповалов, В.М. Івко,  А. Д. Шабала,  друзі та соратники Валерія Борисовича Салімона.