Головам ОСББ розповіли про новації в законодавстві

Головам ОСББ розповіли про новації в законодавстві
       Минулого тижня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради було проведено семінар для голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Виконуючий обов’язки заступника начальника УЖКГ Валентин Курченко-Гай, начальник відділу енергоменеджменту та енергетики Тетяна Андрієвська та представник однієї із банківських установ міста проінформували голів ОСББ про новації в законодавстві та реформи у сфері ЖКГ, програму підтримки з міського бюджету об’єднань співвласників багатоповерхових будинків м. Кременчука, впровадження енергоефективних заходів та  можливість отримання «теплих» кредитів.
       Головам ОСББ розповіли, що до міської програми підтримки ОСББ внесено корективи і тепер фінансова підтримка з міського бюджету об’єднанням надаватиметься за умови співфінансування  30/70 (30% - кошти жителів ОСББ, 70 % - фінансування з міського бюджету), раніше допомога ОСББ надавалися на умовах 50/50. Цього року у  міському бюджету  майже вдвічі збільшено фінансування на підтримку ОСББ з 1,6 млн. грн. до 3 млн. грн.  Для  підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і допомоги у вирішення нагальних питань їх діяльності у Кременчуці буде створено Ресурсний центр  підтримки ОСББ. Проінформували їх і про переваги впровадження енергозберігаючих технологій та можливість отримання для багатоповерхових будинків «теплих» кредитів.
        Голови ОСББ, в свою чергу, мали можливість поставити хвилюючі їх питання керівникам відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.