Через Кременчук пройде Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

Через Кременчук пройде Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»
       З нагоди відзначення 75-ї річниці визволення областей України від фашистських загарбників Рада Організації ветеранів України за підтримки місцевих організацій проводить Всеукраїнську Естафету пам’яті «Слава визволителям України».
       На Полтавщині заходи естафети проходять  в три етапи: І етап – до 5 вересня – період підготовки; ІІ етап – з 6 по 29 вересня – період проведення міжрайонних та міжміських естафет ( прийом естафети від Харківської області  відбудеться 20-21 вересня с селищі Чутове); ІІІ етап - з 30 вересня по 15 жовтня – період підготовки та передача естафети від Полтавської області (м. Гребінка) в Черкаську область (м. Дробове).
       Відповідно до дат визволення районів і міст області від фашистських загарбників внутрішньообласна естафета проходитиме за маршрутами: І маршрут – з 6 по 22 вересня: Котельна – Зіньків – Шишаки - Велика Багачка –Решитилівка - Диканька; ІІ маршрут – з 18 по 29 вересня: Гадяч (Гадяцький район) – Лохвиця – Чорнухи –Лубни (Лубенський район) – Оржиця – Пирятин – Гребінка; ІІІ маршрут – з 20 по 25 вересня: Миргород (Миргородський район) – Хорол – Семенівна – Глобине – Кременчук (Кременчуцький район); ІV маршрут - з 20 по 25 вересня: Мишівка – Чутове – Карлівка -  Полтава (Полтавський район) – Нові Санжари – Кобеляки – Козельщина.