Конкурсна документація на проведення інвестконкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, затверджена

Конкурсна документація на проведення інвестконкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, затверджена
У виконавчому комітеті Кременчуцької міської  ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося чергове засідання  конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці.  
На порядку денному питання про розгляд конкурсної документації на проведення інвестиційного конкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які планується побудувати в м. Кременчуці.  Передбачається, що об’єкти альтернативної енергетики будуть зведені на території площею 150 га ( в районі колишнього  індустріального парку «Центральний»).  Це можуть бути об’єкти, які використовують енергію сонця, вітру, біогазу, біомаси тощо. Предметом конкурсу стане земельна ділянка вцілому.
У рамках сьогоднішнього засідання були обговорені питання щодо термінів подачі конкурсної документації  учасниками конкурсу. За результатами голосування було прийнято рішення встановити мінімальний строк у   21 день для  подачі необхідного пакету документів.
Члени комісії також затвердили основні вимоги, які висуватимуться до учасників інвестиційного конкурсу. Зокрема, участь у ньому можуть взяти ті підприємства, які зареєстровані в місті Кременчуці. Окрім того, потенційні інвестори повинні мати досвід у реалізації подібних проектів, інформацію про фінансовий стан на момент подачі документації на участь у конкурсі,  відомості про  обсяги інвестицій, які планується вкласти в проект, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.  У разі перемоги в конкурсі переможець зобов’язується своєчасно та систематично сплачувати орендні платежі. Несплата їх стане підставою для розірвання з ним договору.
У підсумку, члени конкурсної комісії  затвердили конкурсну документацію  на проведення інвестконкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які планується побудувати в. Кременчуці.
Про початок прийому заявок на участь в інвестиційному конкурсі буде повідомлено додатково.