На 1 жовтня місто має бути підготовлене до подачі теплоносія

На 1 жовтня місто має бути підготовлене до подачі теплоносія
На цьому наголосили на засіданні штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. На сьогоднішній день житловий фонд Кременчука підготовлений до підключення теплоносія на 90%. Зокрема, балансоутримувачі житлового фонду мають наступні показники готовності: «Житлорембудсервіс» - 99%, «Перспектива» -  100%,  ОСББ - 2/3 будинків готові до підключення теплоносія,  «Місто для людей» -  оформлено паспорти готовності в 303 багатоповерхівках, а решта - в роботі.  Заклади сфери освіти та медицини повністю готові до підключення опалення. Щодо рівня готовності постачальників тепла, то наразі енергетичні підприємства проводять завершальні роботи в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.
Як зазначає представник  Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», на сьогодні триває плановий профілактичний ремонт мереж теплопостачання ТЕЦ «КрАЗ». Попередньо завершитися він може раніше передбаченого строку, тому  у  споживачів цієї ТЕЦ гаряча вода має з’явитися раніше, ніж планувалося. Варто звернути увагу на тому, що з 1 по 3 жовтня за кількома адресами в центральній частині міста ПАТ «Полтаваобленерго» планує відключити гарячу воду. В ці дні теплоенергетики проведуть роботи з ліквідації поривів на трубопроводах.  
На засіданні штабу заступник міського голови Валерій Декусар дав доручення управляючим компаніям приділити увагу утепленню внутришньобудинкових мереж, теплових пунктів і завершенню ремонтів дахів.  Вцілому  до 1 жовтня виконання всіх заходів із підготовки до опалювального сезону організаціям, установам і підприємствам різної форми власності має бути повністю завершено.