Працівників органів місцевого самоврядування Кременчука привітали з нагоди професійного свята

Працівників органів місцевого самоврядування Кременчука привітали з нагоди професійного свята
Із нагоди Дня місцевого самоврядування в  Міському палаці культури відбулися урочистості.
Всіх, хто працює задля сталого розвитку територіальної громади, належної  життєдіяльності міста, дбає про добробут  та соціальний захист кожного мешканця Кременчука,  з професійним святом привітав міський голова Віталій Малецький.  Він підкреслив, що сьогодні завдяки процесу децентралізації, яка має принципову підтримку Президента України Петра Порошенка та  Уряду України, докорінно змінюється адміністративна мапа нашої держави. Замість маленьких районів і адміністративних одиниць з’являються нові суб’єкти господарювання, територіальні осередки,  які здатні вирішувати більш глобальні завдання місцевого рівня. Наразі   робітники органу місцевого самоврядування Кременчука мають потужній потенціал для вирішення важливих соціально-економічних і громадсько-політичних питань, забезпечення функціонування усіх сфер життєдіяльності міста. Одним із головних пріоритетів, над яким цілеспрямовано працює колектив однодумців, є підвищення якості та комфорту життя жителів Кременчука, вирішення   проблем житлово-комунального господарства, доріг, транспорту, медичного і побутового обслуговування тощо. Ми ставимо перед собою завдання та намагаємося працювати так, аби   жодне звернення мешканців, жодна  проблема не залишилися без уваги міської влади.
Керівник міста наголосив, що у працівників самоврядних органів міста чимало задумів, планів і ми обов’язково  будемо втілювати їх у життя. На цьому шляху ми налаштовані на тісну співпрацю та відкритий діалог з громадою, адже органи місцевого самоврядування – це сполучна ланка між державою і народом.
Зі свого боку Віталій Малецький  побажав колегам наполегливості під час виконання професійних обов’язків, нових здобутків та здійснення життєвих планів і сподівань.
Цього дня за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну життєву та з нагоди Дня місцевого самоврядування дня фахівців структурних підрозділів виконавчих органів влади було нагороджено грамотами виконавчих органів влади та Кременчуцької міської організації профспілки працівників  державних установ.
Святковий настрій учасникам заходу подарували творчі колективи Міського палацу культури та самодіяльні артисти з числа працівників органу місцевого самоврядування Кременчука.

ФОТОГАЛЕРЕЯ