У Кременчуці до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбудеться низка заходів

У Кременчуці до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбудеться низка заходів
15 лютого у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов`язок у горах Афганістану та в інших вибухонебезпечних точках світу. Цього року виповнюється 30  років від дня виведення військ з Афганістану.
У Кременчуці з нагоди цієї ювілейної дати відбудеться низка урочистих і меморіальних заходів.  Зокрема, 9 лютого у Міському палаці культури заплановано проведення урочистостей, після яких перед учасниками виступатиме відомий гурт «Долг». Вхід на захід буде вільний для всіх бажаючих.
15 лютого о 10 годині біля пам’ятника «На Афганській стежині» у парку «Воїнів-інтернаціоналістів»  пройде мітинг на честь усіх військовослужбовців, які захищали нашу державу від проявів тероризму, які виконали свій інтернаціональний обов’язок і полягли героями на чужій землі заради миру.
Нагадаємо, що в Афганській війні брали участь 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, а 3360 – не повернулися до своїх домівок. Біля 600 кременчужан виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, 19 з них, на жаль, повернув “Чорний тюльпан”.