Наступного року ЗОШ №28 і ліцею №30 переведуть на альтернативне теплопостачання

Наступного року ЗОШ №28 і ліцею №30 переведуть на альтернативне теплопостачання
6 вересня  під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання постійно діючої комісії з вирішення питань розміщення та експлуатації об’єктів альтернативної теплоенергетики для теплопостачання закладів комунальної власності міста Кременчука. На заході було прийняте рішення щодо визначення переможця інвестиційного конкурсу, який в подальшому має впроваджувати проект енергозберігаючих технологій для опалення та гарячого водопостачання двох закладів освіти міста: ЗОШ №28 і ліцею №30. За результатами голосування таким інвестором обрано ТОВ «Європейська енергетична компанія».
У рамках своїх інвестиційних пропозицій ТОВ «Європейська енергетична компанія» готова відпускати кінцевому споживачу 1 Гкал альтернативної теплової енергії за ціною 1150 грн.. Цей тариф, якщо його порівнювати з діючим на 30.06. 2016 р. тарифом, є нижчим на 11%.   Компанія також бере на себе зобов’язання спрямовувати інвестиції  в утеплення об’єктів, теплосанацію, облаштування території двох закладів освіти   з кожної відпущеної Гкал. Розмір цих інвестицій братиметься з розрахунку 1 Гкал – 50 грн.. Щодо того, якою альтернативною тепловою енергією забезпечуватимуться навчальні установи, то ТОВ «Європейська енергетична компанія» розглядає можливість спорудження модульної котельні з 3-ма твердопаливними котлами. У якості альтернативного палива для модульної котельні використовуватиметься деревна щепа або дрова.
Реалізувати даний проект планується в наступному опалювальному році.
Нагадаємо, що 4 серпня 2016 року було оголошено конкурс про розгляд пропозицій претендентів на втілення проекту енергозберігаючих технологій для опалення та гарячого водопостачання вищезазначених закладів освіти міста, тривав він до 25 серпня.  Інформацію про початок конкурсу було розміщено в друкованих засобах масової інформації міста, а також на Інтернет-ресурсах. Окрім того, критерії проведення конкурсу були направлені в Торговельно-промислову Палату України, яка співпрацює з компаніями, що займаються постачання альтернативного тепла, мають певний досвід зі встановлення автономних котлів. На розгляд конкурсного комітету надійшла пропозиція щодо участі в конкурсі від ТОВ «Європейська енергетична компанія».