Виїзне засідання Національного комітету з промислового розвитку України Володимир Гройсман провів на КВБЗ

Виїзне засідання Національного комітету з промислового розвитку України Володимир Гройсман провів на КВБЗ
Пленарне засідання Національного комітету з промислового розвитку України  відбулося в залі головного офісу підприємства. У заході взяли участь  міський голова Віталій Малецький, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, представники уряду та Укрзалізниці.
"Наше завдання полягає у тому, щоб розробити механізми підтримки наших українських підприємств на шляху виробництва конкурентної продукції, створення необхідної доданої вартості, використовуючи усі наші наявні можливості і ресурси. Правильна організація, координація і підтримка дасть можливість нам отримати дуже добрий ефект", – наголосив Володимир Гройсман, відкриваючи нараду. Голова Уряду зазначив, що це перше засідання Національного комітету з промислового розвитку, що відбувається на підприємстві реального сектору. Його головна тема обговорення – можливості стимулювання розвитку української залізниці та іншого машинобудування.
"У нас є надзвичайно серйозний потенціал. Ми володіємо технологіями, необхідною виробничою базою для того, щоб виробляти український продукт. Цей продукт є конкурентним у багатьох сферах", – зазначив він, коментуючи огляд виробничих потужностей підприємств "АвтоКрАЗ" та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у м. Кременчуці.
"Моя позиція наступна – при усіх рівних умовах український продукт має в Україні на внутрішньому ринку отримувати підтримку, тому що він тут створюється, тут у нас є  робочі місця, додана вартість, податки", – підкреслив Прем’єр-міністр.
Член Національного комітету Володимир Приходько доповів про «Стан і перспективи залізничного машинобудування (українські локомотиво - і вагонобудівні заводи, ступінь локалізації продукції, завантаженість, основні іноземні конкуренти, бар'єри на шляху до експорту, проблеми постачання на внутрішній ринок)».
Проект «Програми оновлення рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця» на період до 2021 року» та передумови її успішної реалізації через співпрацю з національними виробниками представив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.
На цьому засіданні Перший віце-прем'єр-міністр, заступник голови Національного комітету Степан Кубів доповів про заходи державної підтримки вітчизняного залізничного машинобудування.
За результатами першого виїзного засідання Національного комітету з промислового розвитку України на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  доручив Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву розробити рішення щодо підтримки українського товаровиробника.

ФОТОГАЛЕРЕЯ