Кременчужан запрошують до попереднього обговорення проекту Концепції розвитку велосипедного руху

Кременчужан запрошують до попереднього обговорення проекту Концепції розвитку велосипедного руху
       Кременчук може стати містом із розвиненою вело інфраструктурою. Це стане реальністю за умови реалізації Концепції розвитку велосипедного руху міста Кременчука на 2017 – 2027 роки. Проект даної концепції вже навесні цього року мають обговорювати за участю депутатів міської ради, громадськості, вело активістів тощо.
       З проектом Концепції розвитку велосипедного руху міста Кременчука попередньо можна ознайомитися за посиланням:https://www.kremen.gov.ua/index.php/news/main/6090 .
       Всі, хто бажають долучитися до роботи зі створення сучасної вело інфраструктури Кременчука, можуть вже зараз направляти свої пропозиції щодо реалізації вело концепції на електрону пошту: velokrem@ukr.net
       Нагадаємо, що створення велосипедної інфраструктури спрямує місто до європейських стандартів та надасть можливість зробити його зручним для мешканців, привабливим для туристів, зокрема, з активним способом пересування. На даний час перешкодою для активного розвитку велосипедного руху в місті є відсутність вело інфраструктури. Саме це впливає на виникнення побоювань у кремечужан користуватися велосипедами в існуючих умовах. Ініціативна група вело активістів на чолі з ГО "Велосипед" розробила Концепцію розвитку велосипедного руху у м. Кременчуці.