На наступній сесії міської ради будуть затверджені назви проектних вулиць мікрорайону Озерного

На наступній сесії міської ради будуть затверджені назви проектних вулиць мікрорайону Озерного
На цьому було наголошено під час проведення засідання комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам`яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Кременчуці. Варто відмітити, що під час останнього жеребкування територія  мікрорайону Озерного для подальшої  забудови була розподілена між учасниками АТО. Для того, аби власники земельних ділянок могли оформити технічну документацію, в даному мікрорайоні необхідно провести  процес найменування вулиць.
У рамках сьогоднішнього засідання комісії були обговорені варіанти стосовно того, які ж назви надати 17 проектним вулицям мікрорайону.  Зокрема, від учасників АТО пролунала пропозиція найменувати вулиці нейтральними назвами. Однак, порадившись, члени комісії вирішили, що вулиці мікрорайону, в якому в переважній більшості  проживатимуть родини захисників української незалежності, мають бути названими на честь загиблих учасників АТО,  відзначених на державному рівні.
Перед тим, як проводити голосування по назвам проектних вулиць мікрорайону Озерний, необхідно отримати дозвіл сімей тих учасників АТО, чиї імена в перспективі вони носитимуть, а також врахувати пропозиції громади міста. До засідання сесії міської ради ці пропозиції прийматиме відділ із питань внутрішньої політики виконкому міської ради (площа Перемоги, 2,  каб. 521) в письмовому вигляді. Варіанти назв проектних вулиць також можна направляти на електронну адресу структурного підрозділу:  sektor-vp@kremen.gov.ua .
Планується, що в мікрорайоні Озерний буде 17 вулиць, із яких 2 – центральні. Назвати їх хочуть на честь наших земляків, які загинули під час боїв на сході України.
 1. Вул. Дмитра Андрусенка
 2. Вул. Миколи Мартинюка
 3. Вул. Степана Усса
 4. Вул. Дмитра Назаренка
 5. Вул. Романа Крутька
 6. Вул. Анатолія Білоуса
 7. Вул. Сергія Щербака
 8. Вул. Андрія Деребченка
 9. Вул. Антона Кирилова
 10. Вул. Олександра Поросюка
 11. Вул. Станіслава Душі
 12. Вул. Олега Кукси
 13. Вул. Олега Довбні
 14. Вул. Миколи Вашури
 15. Вул. Богдана Гавелі
Центральні вулиці пропонується назвати - вул..Захисників України та вул.. Добровольчих батальйонів.