Ветеранів 9-го мікрорайону привітали з Днем Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні

Ветеранів 9-го мікрорайону привітали з Днем Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні
        4 травня у сквері « Ім.. І.К. Пономаренка»  відбувся урочистий захід, присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом «Знов білим цвітом вкривалися сади, і знов приходить свято перемоги…». Участь у заході взяли  перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, депутати міської ради Андрій Почтовюк та Володимир Шибашов, начальник Автозаводської районної адміністрації Катерина Слинько, представники ветеранської організації, ветерани, молодь, а також мешканці мікрорайону.
       Від імені кременчуцької міської влади, міського голови Віталія Малецького привітав ветеранів перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Він висловив визволителям найщиріші слова синівської вдячності  за те, що вони  здобули перемогу у найжорстокішій війні ХХ століття та подарували Україні 70 років мирного життя. Він пообіцяв, що нинішнє покоління зробить все можливе, щоб відновити мир на українській землі. Володимир Пелипенко передав ветеранській організації коровай.
       Чудову концертну програму подарували ветеранам та мешканцям мікрорайону вихованці Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання та студенти Кременчуцького педагогічного коледжу.
       Після урочистої частини ветеранів запросили на чашку чаю за круглим столом, де їх привітав депутат міської ради Володимир Шибашов.  

ФОТОГАЛЕРЕЯ