Сьогодні на будівлі ВПУ №7 відкрито меморіальну дошку загиблим бійцям АТО, випускникам навчального закладу

Сьогодні на будівлі ВПУ №7 відкрито меморіальну дошку загиблим бійцям АТО, випускникам навчального закладу
       Сьогодні на будівлі Вищого професійного училища № 7 урочисто відкрито меморіальну дошку загиблим учасникам АТО Миколі Вашурі, Дмитру Мовчану та Євгену Садівничому. Участь у заході взяли секретар міської ради Юрій Гриценко, заступник міського голови Руслан Проценко, рідні та друзі загиблих бійців, настоятель Свято-Миколаївського собору отець Володимир, військовослужбовці в/ч 3059, ліцеїсти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, представники громадських організацій, які об’єднують учасників АТО, педагогічний та учнівський колектив навчального закладу та просто небайдужі кременчужани.
       Секретар міської ради Юрій Гриценко зазначив, що Україна наразі переживає нелегкі часи, на сході України йде неоголошена війна, гинуть люди, як військові, так і мирні жителі. Кременчук вже втратив у цій війні 40 кращих свої синів, серед них і випускники Вищого професійного училища №7. Ці хлопці  першими стали на захист цілісності і незалежності України і віддали за це свої життя. Секретар міської ради  подякував рідним загиблих бійців за те, що вони виховали справжніх патріотів, а також зазначив, що Кременчуцька міська рада завжди готова надати їм підтримку і допомогу.
       Право  відкрити пам’ятні дошки загиблим героям було надано їх рідним  Тетяні Вашурі, Валентині Мовчан та Антоніні Садівничій.
       Настоятель свято-Миколаївського собору отець  Володимир освятив пам’ятну меморіальну дошку.
       Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять воїнів, загиблих у зоні АТО та поклали квіти по підніжжя пам’ятної дошки.

ФОТОГАЛЕРЕЯ