У Кременчуці планують облаштувати торговельні ряди, щоб впорядкувати стихійну торгівлю

У Кременчуці планують облаштувати торговельні ряди, щоб впорядкувати стихійну торгівлю
Наразі готується до впровадження пілотний інвестиційний проект соціального спрямування, яким планується облаштувати торговельні ряди з метою впорядкування стихійної торгівлі. Розробкою документу займається КП «Кременчук інвест» і управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної діяльності виконкому міської ради.  Конкурс щодо організації соціально-інвестиційного проекту з облаштування стаціонарних тимчасових споруд для здійснення сезонної роздрібної торгівлі   власно вирощеною продукцією буде оголошено 26 жовтня в офіційному виданні Кременчуцької міської ради газеті  «Вісник Кременчука».

На засіданні конкурсної комісії з проведення інвестиційних конкурсів, що відбулося під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, повторно розглядали основні положення  соціально-інвестиційного проекту, яким передбачено створення в різних мікрорайонах міста майданчиків для сезонної торгівлі, де будуть забезпечені умови для продажу овочів,  фруктів і ягід, а також пропозиції, що були внесені до нього від дня його презентації.
Варто відмітити, що торговельні ряди планують облаштувати в 3-х місцях:  на вул. Миру в районі житлового будинку №27, вул. Велика набережна в районі житлових будинків №9 та вул. Юрія Кондратюка. Ці райони обрані з урахуванням побажань жителів вищезазначених мікрорайонів, а також через те, що географічно вони розташовані на значній відстані від міських ринків. Торговельні ряди  матимуть і соціальні місця для пересічних громадян, які матимуть можливість здійснювати роздрібну торгівлю власно вирощеною продукцією.