У Кременчуці встановлюються нові сучасні дитячі майданчики

У Кременчуці встановлюються нові сучасні дитячі майданчики
Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом зі  своїм стажером Ігорем Штефаном та начальником управління капітального будівництва Миколою Воловиком  здійснили об’їзд міста та проінспектували хід виконання робіт із встановлення дитячих майданчиків за кошти обласного бюджету, передані Кременчуку депутатами Полтавської обласної ради. Віталій Малецький зазначив, що завдяки депутатському фонду депутатів облради цього року у нашому місті буде встановлено 11 сучасних дитячих майданчиків у різних мікрорайонах міста: три - в центральній частині міста, один – на проспекті Полтавському,  два – проспекті Лесі Українки, ще 4 також планують встановити на Молодіжному. За словами міського голови, це сучасні багатофункціональні  яскраві майданчики виробництва найкращих українських виробників.
Керівник міста оглянув місця, де будуть встановлені дитячі майданчики у дворах будинків по вул. Перемоги,4 та Першотравневій 17/2, бульв. Пушкіна, 14 ( навпроти школи №10), вул. Небесної Сотні, 9.  Наразі  роботи вже розпочаті  по вул. Перемоги та вул.. Небесної Сотні,9. Віталій Малецький поспілкувався з підрядниками, які виконують роботи із встановлення дитячих майданчиків та дав доручення забезпечити освітлення цих територій, перенести енергомережі, щоб вони не пролягали над територією майданчиків, провести кронування дерев тощо.  Щодо майданчику, який планують розмістити у дворі будинку по бульв. Пушкіна, 14, міський голова зробив пропозицію внести коректування у проект і змінити місце його розміщення, щоб по максимуму  зберегти зелені насадження. Міський голова також зауважив, що у тих дворах, де встановлюють нові дитячі майданчики, необхідно виконати й інші елементи благоустрою, зокрема, облаштування контейнерних майданчиків, пішохідних доріжок та інше.
Віталій Малецький також оглянув і вже встановлені майданчики по проспекту Полтавському неподалік від Кременчуцької районної лікарні  та по вул. Героїв Сталінграду, 51, де також зробив ряд зауважень щодо їх освітлення та благоустрою прилеглих територій.


ФОТОГАЛЕРЕЯ