ПОРЯДОК ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ ЗА ЗАПИТАМИ НА ІНФОРМАЦІЮ

Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», враховуючи розпорядження Голови Верховної Ради України від 11 травня 2011 року N 393 «Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Апараті Верховної Ради України», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області в и р і ш и в:
 
1. Затвердити:

1.1. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 1).

1.2. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 2).

1.3. Зразок рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 3).

2. Відділу прес-служби оприлюднити це рішення у встановлений законодавством спосіб.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Шаповалова Р.В.


Міський голова В.О. МалецькийДокументи:

 Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

 Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

 Зразок рахунку витрат